Çekiliş Dünyası
14 Şubat Çekilişi
Yazar: - 13 Şubat 2019
7
0

14 Şubat yaklaşırken herkes çeşitli hediye arayışı içerisine girmiştir. Hediye almanın kolay yollarından biri de çekilişlerdir. 14 Şubat çekilişi seçeneklerinden biri de Gebzecenter Instagram hesabında yapılan çekiliştir. Kişiler hem kendileri için hem de sevdikleri için bu çekilişe katılarak sunulan üründen yararlanabilir. Instagram hesabına sahip olan herkes şartları sağlayarak çekilişe katılabilir.

Çekiliş Hakkında

Çekiliş Gebzecenter adlı Instagram hesabı içerisinde gerçekleşiyor. Tamamıyla 14 Şubat Sevgililer Günü için oluşturulmuş bir çekiliş seçeneğidir. Instagram’da yer alan gönderinin altına çekilişe katılacak olan kişi 3 arkadaşını etiketlemelidir. Gönderiyi beğenmeli ve hesabı takip etmelidir. Ardından çekilişe katılan kişiler arasından birine hediye çıkacaktır. Birden fazla yorum yapılarak kazanma şansı arttırılabilir, kişi etiketlemeyenler ya da istenen sayıda kişi etiketlemeyenler çekilişe dahil edilmez.

Çekiliş Hediyeleri

Çekilişe katılmak isteyen kişiler şartları sağladıkları takdirde hediyeyi kazanmak için aday konumuna geçerler. Hediye ise Altınbaş markasına ait olan kalp kolyedir. Taş detaylı olan bu kolye oldukça ilgi çekicidir. Kadınlar kendileri için çekilişe katılabilir, beyler ise kız arkadaşları ya da eşleri için çekilişe katılabilir. Gümüş rengi görünüme sahip olan bir kolyedir. Zinciri ise incedir.

Çekiliş Zamanı

Çekiliş 12 Şubat 2019 tarihinde başlamıştır. 3 kişiyi etiketleyen kişiye ödül verilir. Çekiliş 14 Şubat 15.00’da sona erecektir. Sonrasında yapılan başvurular kabul edilmez. 14 Şubat 2019 saat 17.00’da talihli duyurulur. Hediyeyi almak için Gebze Center’a başvurulmalıdır.

Çekiliş Linki: https://www.instagram.com/p/BtxcgHnhBCR/

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ