Çekiliş Dünyası
Nurullah Kebap 2 Kişilik Yemek Çekilişi
Yazar: - 17 Kasım 2018
8
0

@nurullahkebap instagram hesabının düzenlediği yepyeni bir çekiliş, değerli takipçilerini bekliyor. Enfes lezzetleri, nezih ortamı ve güler yüzlü personelleriyle kaliteli bir akşam yemeği sunan Nurullah Kebap salonuna ait sosyal medya hesabından yapılacak çekilişle bir kişiye 2 kişilik yemek hediye edilecek. Peki, 2 Kişilik Yemek Çekilişi için neler gereklidir.

Çekiliş Hakkında

@nurullahkebap instagram hesabının düzenlemekte olduğu 2 kişilik yemek çekilişi kampanyasına katılım şartları oldukça kolay. İlk yapılması gereken @nurullahkebap instagram sayfasını takip etmek. Ardından sayfada paylaşılan “2 kişilik yemek çekilişi” adlı görseli beğenmek ve son yapılacak olan da; çekiliş görselinin altına en az bir reel arkadaşı etiketlemek. Yorumlar arasından yapılacak olan çekiliş için kazanma şansını arttırmak isteyen takipçiler istedikleri kadar aktif arkadaşlarını etiketleyebilirler.

Çekiliş Hediyesi

@nurullahkebap instagram hesabından yapılacak olan çekilişle seçilecek şanslı bir takipçiye 2 kişilik yemek hediye edilecektir. Kazanan talihli üye, Kasım ayı sonuna kadar geçerli yemek hediyesi ile nezih bir ortamda dilediği kişiyle harika bir yemek yiyebilecek. Hediye kapsamında 2 adet bursa kebabı 2 adet de meşrubat ikram edilecektir.

Çekiliş Tarihi

@nurullahkebap instagram hesabının düzenlediği 2 kişilik yemek çekilişine son katılım 22 Kasım 2018 tarihidir. Bu tarihe kadar katılım şartlarını yerine getiren takipçiler arasından 23 Kasım 2018 tarihinde çekiliş yapılacaktır. Çekiliş sonucunda kazanan bir talihli takipçiye Kasım sonuna kadar kullanabileceği 2 kişilik yemek hediye edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ