Çekiliş Dünyası
6 Parça Mermer Çatal Kaşık Bıçak Seti Çekilişi
Yazar: - 30 Mart 2019
13
0

Çeşitli ve şık mutfak araç gereçlerinin satışını yapan www. casadebella.com adlı online alışveriş sitesinin resmi instagram adresi @casadebella adlı instagram hesabı takipçilerine hediyeler dağıtmaya devam etmektedir. Bu hesap takipçileri için 6 parça mermer çatal kaşık bıçak seti çekilişi yapmaktadır. Çekiliş henüz bir gün önce başlamasına rağmen kısa süre oldukça fazla katılım sağlanmıştır. Ayrıca bu instagram adresini takip ederek son moda mutfak araç gereçlerini inceleyebilir ve hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Daha fazlası için ilgili instagram hesabını inceleyebilirsiniz.

Çekilişe Katılmak İçin

6 parça mermer çatal kaşık bıçak setini kazanan talihli kişi olmak için ilk olarak casadebella adlı instagram hesabını takip etmek, hesaptaki çekiliş postunun olduğu fotoğrafı beğenmek ve yorumlar kısmına bir arkadaşınızı etiketlemenizdir. Şartlar sadece bunlardır. Şansınızı artırmak için ek olarak daha fazla arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir fakat zorunlu değildir.

Çekilişe Katılmak İçin Son Tarih

Çekiliş 27 Mart 2019 tarihinde başlatılmış olup 4 Nisan 2019 tarihinde de sona erecektir. 4 Nisan tarihine kadar katılımınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çekiliş 8 gün boyunca devam edecektir. Çekilişin sonucu 5 Nisan 2019 tarihinde açıklanacaktır. Ve kazanan talihli kişi 36 parça mermer çatal kaşık bıçak seti kazanacaktır. Çekilişi kazanan kişi ilgili instagram hesabının hikâyeler bölümünde herkese açık bir şekilde ilan edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ