Çekiliş Dünyası
Aburcubur Çekilişi
Yazar: - 15 Şubat 2019
6
0

Sosyal medya uygulaması Instagram’da @onurdiyorki kullanıcı adı üzerinden yapılan çekilişle AYT sınavına yönelik olarak soru bankası kazanabilirsiniz. Aburcubur çekilişi ile beraber sınavlara hazırlanırken yiyecekleriniz de hazır hale gelir. Instagram sayfası üzerinden yapılan bu çekilişin kurallarının yerine getirilmesi halinde siz de şanslı kullanıcılardan bir tanesi olabilirsiniz.

Çekiliş Hakkında

4 adet farklı AYT kitabı ve birbirinden lezzetli aburcuburlarla oluşturulmuş olan paket Instagram’da @onurdiyorki hesabı üzerinden çekilişle dağıtılacak. Siz de bu çekilişe katılmak istiyorsanız @onurdiyorki ve @hizverenk hesaplarını takip edebilirsiniz. Çekiliş paylaşımının altına en az 1 arkadaşınız etiketlemeli ve fazladan iki hak kazanabilmek için çekiliş görselini hikayenizde paylaşmalısınız.

Çekiliş Hediyeleri

Instagram hesabı üzerinden yapılan aburcubur çekilişi bazında kazanacağınız hediyeler; fizik, kimya, biyoloji ve edebiyat denemelerinin yer aldığı AYT soru bankaları ve çeşitli aburcubur gıdalardır. Sınava hazırlanırken bu ürünlerden faydalanabilmeniz için çekiliş koşullarının yerine getirilmesi gerekir. Instagram hesabı ile yapılan bu çekilişe ne kadar çok arkadaş etiketlenirse kazanma şansınız o kadar yüksek olur.

Çekiliş Zamanı

Instagram’da @onurdiyorki hesabından paylaşılan ve 14 Şubat 2019 tarihi ile başlayan bu çekiliş, 21 Şubat 2019 tarihinde açıklanacaktır. Açıklama kısmı hesabın hikayeler kısmından yapılacak olup, çekiliş videosu da takipçiler ile paylaşılacaktır. AYT sınavına hazırlananlar için farklı 4 kaynak kitap sağlayan bu çekilişe siz de geç olmadan katılabilirsiniz.

Çekiliş Linki: https://www.instagram.com/p/Bt3vhpzAdn7/

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ