Çekiliş Dünyası
Anatolium AVM Toyota C-HR Çekilişi Sonucu
Yazar: - 12 Mart 2018
6
0

Anatolium Alışveriş Merkezi, hemen hayatı yakalamaya başlamak ve süper tasarımı, konforlu sürüşü ile dikkatleri üzerinde toplayan bir Toyota C-HR sahibi olmak için sizleri alışverişe davet ediyor. Hayatınızda yaptığınız hiçbir alışveriş bu kadar avantajlı olmamıştı. Anatolium Alışveriş Merkezi’nde yaptığınız tüm alışveriş fişlerini, bir Toyota C-HR anahtarına dönüştürebilirsiniz. Haydi, sende gel, bu fırsatı kaçırma!

Çekiliş Tarihi: 3 Kasım 2017 – 4 Mart 2018

anatolium-avm-toyota-c-hr-cekilisi

Arabasını yenilemeyi düşünenler, bir arabanın hayalini kuranlar… Bu çekiliş tam size göre! “Alışverişte vites artırma zamanı” sloganı ile Anatolium Alışveriş Merkezi tarafından 3 Kasım 2017 günü başlatılan çekiliş fırsatı, devam ediyor. Son gün, 4 Mart! 4 Mart 2018 tarihine kadar Anatolium Alışveriş Merkezi içinde bulunan mağazalara gelerek dilediğinizden aynı gün içerisinde 100 TL ve katlarında alışveriş yapmak sizlere çekilişe katılma hakkı kazandırıyor. Hemen alışveriş fiş ve faturalarınız ile danışma noktalarına gelin, her 100 TL ve katlarındaki alışverişiniz için çekilişe 1 bilet hakkı kazanın!

4 Mart günü katılımın sonlandırılacağı çekilişin sonuçları ise 11 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan belirleme sonucunda belli olacak. Herkesin heyecanla beklediği çekiliş sonucunda tam 2 kişi Anatolium AVM sayesinde Toyota C-HR sahibi olacak. Sonuçlar kamuoyu ile 16 Mart 2018 tarihinde Takvim Gazetesi’nden açıklanacak. Sonuçları öğrenmek için aynı gün, internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Anatolium AVM Toyota C-HR Otomobil Kazanan Asil Talihliler
İHSAN ÖZTİRE / 059990
FİLİZ AKDAŞ / 006972

Anatolium AVM Toyota C-HR Otomobil Kazanan Yedek Talihliler
YEDEK / YUSUF GÖÇ / 069488
YEDEK / ALTAN TOKER / 071305

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ