Çekiliş Dünyası
Birlik Oyuncak Babycim Jumbo Fili Çekilişi
Yazar: - 08 Kasım 2018
7
0

Pek çok farklı türde oyuncağın tanıtımını ve satış işlemlerini gerçekleştiren birlikoyuncak instagram sayfası, kasım ayının soğuk havasını babycim jumbo fili çekilişi ile ısıtmaya hazırlanıyor. Instagram sayfasında belirtilen koşulları yerine getirmeniz halinde çekiliş yoluyla verilecek olan hediyeyi almaya hak kazanmak için şansınızı arttırabilirsiniz.

Çekilişte Takipçilere Verilecek Olan Hediye Nedir?

Birlikoyuncak instagram sayfasının yaptığı çekilişte ödül olarak verilecek olan hediye babycim jumbo filidir. Bu ödülü kazanmak için yapmanız gerekenler instagram sayfasında ayrıntılı bir şekilde verilmiştir. Çekilişe katılmaya hak kazanmak için ilgili gönderi üzerinde belirtilen koşulları yerine getirmeniz yeterlidir. Unutmayın gönderi üzerine ne kadar çok tag eklerseniz o kadar çok kazanma şansınız artacaktır. Çekilişten babycim jumbo fil armağanını kazanıp ona sarılarak bu soğuk kış günlerinde içinizi ısıtabilirsiniz.

Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

Çekilişe katılmak için öncelikli olarak yapmanız gereken işlem, birlikoyuncak instagram sayfası üzerinde paylaşılan çekiliş postunu beğenmek olmalıdır. Bu işlemin hemen ardından da birlikoyuncak sayfasını takip etmeli ve postun altına bir arkadaşınızı etiketlemelisiniz. Unutmayın çekiliş postu üzerine ne kadar fazla arkadaşınızı etiketlerseniz o kadar fazla çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.

Çekiliş Ne Zaman Sona Erecek?

Birlik oyuncak sayfasının gerçekleştirmiş olduğu bebeklere özel olarak sunulan; bu özel hediyeli çekiliş, 12 Kasım 2018 itibariyle sonuçlandırılacaktır. Kazanan talihli takipçinin ismi 12 Kasım pazartesi günü itibariyle açıklanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ