Çekiliş Dünyası
Balgo Box Çekilişi
Yazar: - 14 Mart 2019
6
0

Kaliteli ve sağlıklı kaşık bal satışı yapan balgosmartspoons instagram hesabının düzenlediği balgo box çekilişi ile doğal bir atıştırmalık ve tatlandırıcı olan lezzetli ballı kaşıklara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Pratik kullanımı olan kaşık ballar, özel olarak ambalajlanmış ve her yere taşınabilir formdadır. Avantajlı çekilişler ve organik kaşık ballar için sayfayı takip edebilirsiniz.

Balgo Box Çekilişine Nasıl Katılırım?

balgosmartspoons instagram hesabının yaptığı çekiliş ile belirlenecek beş şanslı kişiye hediye verilecektir. Çekilişe katılmak isteyenler için şartlar şu şekildedir:

  1. balgosmartspoons instagram hesabını takip etmek.
  2. balgosmartspoons instagram hesabının yayınladığı ” Balgo Box Çekilişi” paylaşımını beğenmek.
  3. balgosmartspoons instagram sayfasının yayınladığı çekiliş var gönderisinin altına en az iki kişiyi etiketlemek.

Çekiliş etiket yapan kişiler arasından yapılacaktır. Dolayısıyla ne kadar çok kişi etiketlenirse kazanma şansı o kadar artar. Dikkat edilecek noktalardan biri etiketlenen kişilerin reel olmalarıdır. Sahte hesapları ya da ünlü hesaplarını etiketleyenler çekilişe katılamayacaktır.

Çekiliş Sonucunda Kazanılan Hediye

balgosmartspoons instagram hesabının düzenlediği çekiliş ile şanslı beş kişiye kaşık bal kutusu hediye edilecektir. Katılımcılar arasından yapılacak çekiliş ile beş şanslı takipçiye özel ambalajında, lezzetli, pratik ve doğal kaşık bal kutusu hediye edilecek.

Çekilişe Son Katılım Tarihi

Takipçilerine kaliteli kaşık ballar sunan ve çekilişler düzenleyerek onları memnun etmeye devam eden instagram hesabının bu seferki çekilişine son katılım tarihi 21 Mart Perşembe Günü’dür. Aynı gün içerisinde yapılacak olan çekiliş balgosmartspoons instagram hesabından canlı yayınlanacaktır.

​​​​​​

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ