Çekiliş Dünyası
Dikkat Bebek Var Beneto Bebek Salıncağı Çekilişi
Yazar: - 04 Ağustos 2018
9
0

Gaziantep’te bulunan Dikkat Bebek Var Firması takipçilerine harika bir bayram hediyesi hazırlıyor. Bebek odası, bebek arabası, genç odası ve bebeklerle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü bulabiliyorsunuz. Bebeğinizle ilgili ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi firma sizin için sağlamaya çalışıyor. İhtiyacınız olan ürünleri arayabileceğiniz gibi diğer ürünlere de göz gezdire bilirsiniz. Yeni ürünlerden haberdar olursunuz. Bebek salıncağı gibi çok güzel bir hediyeyle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi amaçlanan firmanın çekilişine katılmak ise çok kolaydır. Peki, Bebek Salıncağı Çekilişi için neler gereklidir?

Çekiliş Hakkında

Çekiliş Dikkat Bebek Var firmasının İnstagram hesabı üzerinden düzenleniyor. Bünyesinde bebek kıyafetlerinden bebek taşıma araçlarına kadar sayısız ürün bulunduran firma takipçileri için bayram sürprizi olarak çekiliş düzenliyor. Daha öncesinde de çekilişler düzenleyen firma bebek biberonu, bebek taşıma aparatı gibi birçok hediyeyi takipçilerine başarıyla ulaştırmıştır. Çekilişe katılma koşulları ise oldukça basittir. @dikkatbebekvarofficial sayfasını takip etmeye başlayın. Ancak zaten takip ediyorsanız işiniz çok daha kolay olacaktır. Paylaşılan gönderi öncelikle beğenilmelidir. Daha sonrasında en az 5 kişiyi gönderi de etiketlemelisiniz.

Çekiliş Hediyeleri

Birçok hediyeyi çekiliş ile takipçilerine sunan Dikkat Bebek Var firmasının en son çekiliş hediyesi ise bebek salıncağıdır. Oldukça güzel olan bu salıncak bayram hediyesi de olacağı için özenle seçilmiştir. Kazanacak kişiyi ve bebeğini oldukça mutlu edecek bir hediye olduğu kesin görünen hediyeyi iyi günlerde kullanmaları temenni edilir.

Çekiliş Zamanı

Çekilişe son katılma tarihi 13 Ağustos 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar yapacağınız başvurular size çekiliş hakkı kazandıracaktır. Çekiliş gerçekleştikten sonra yine sayfa üzerinden duyurusu yapılacak ve hediyeniz size ulaştırılacaktır. Daha fazla avantajdan faydalanmak ve yeni kampanyalardan haberdar olabilmek adına hem Facebook hem de İnstagram sayfasını takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ