Çekiliş Dünyası
Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Çekilişi
Yazar: - 15 Mart 2019
6
0

Ev eşyaları, mobilya, giyim ve tekstil ürünleri hakkında en hesaplı, kampanyalı ve indirimli alışveriş fırsatlarını sunan shoppingcilik instagram hesabı aynı zamanda çekilişler de düzenlemektedir. Çamaşır ve bulaşık makinesi çekilişi ve diğer çekilişler ile takipçilerini memnun etmeye devam eden sosyal medya hesabını, takip ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri hediye olarak alabilirsiniz. Aynı zamanda alışveriş için en uygun tavsiyelere sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Çekilişine Katılım Şartları

shoppingcilik instagram hesabının düzenlediği çamaşır ve bulaşık makinesi çekilişine katılım şartları şu şekildedir:

  1. Shoppingcilik instagram hesabını takip etmek
  2. Shoppingcilik instagram hesabında yayımlanan ” Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Çekilişi” adlı görselin altına yorumla birini etiketlemek

Çekilişe katılmak isteyenlerin shoppingcilik instagram hesabını takip etmeleri zorunludur. Ayrıca yorumla etiketlenecek kişilerin ünlü sayfaları ya da fake hesap olmaması gerekiyor. Yorumlar arasından çekiliş yapılacağı için ne kadar çok kişi etiketlerseniz kazanma şansınız o kadar yüksek olacaktır.

Çekilişle Verilecek Olan Hediye

shoppingcilik instagram hesabının düzenlediği çekilişle kazanan takipçiye çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi hediye edilecektir. Kazanan takipçi Arçelik marka bulaşık ya da çamaşır makinesinden birini seçebilecektir. İki ürün birden verilmeyecektir.

Çekilişe Son Katılım Tarihi

shoppingcilik instagram hesabının yaptığı çekiliş için son katılım tarihi 18 Mart Pazartesi Günü saat 23:59’dur. 19 Mart Salı Günü de hikâyede canlı olarak çekiliş yayınlanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ