Çekiliş Dünyası
Çaydanlık Takımı Çekilişi
Yazar: - 22 Şubat 2019
6
0

Kahvaltılık ürünler konusunda İnstagram hesabı üzerinden devamlı çekiliş yapan @saliha_sultan_ sayfası yeni bir çaydanlık takımı çekilişi ile takipçilerine hediye dağıtacak. Siz de çekilişe katılmak istiyorsanız İnstagram uygulamasında hesap adı üzerinden arama yaparak çekiliş koşullarına göz gezdirebilirsiniz. İnstagram uygulaması içerisinde yapılan bu çekiliş, koşulları yerine getirenler arasında yapılacaktır.

Çekiliş Hakkında

Çaydanlık takımı seti çekilişi için kullanıcıların yapmaları gereken ilk adım @partivehediyedunyasi hesabı ile @saliha_sultan_ hesabını takip etmektir. Sayfa tarafından paylaşılmış olan çekiliş görselinin altına istenildiği kadar arkadaşı etiketlemek ya da emoji bırakmak çekiliş koşullarından bir tanesidir. Yalnızca takip edilen kişilerin etikenlenmesi gerekir.

Çekiliş Hediyeleri

İnstagram uygulamasında yer alan hesap tarafından yapılan bu çekiliş doğrultusunda, çaydanlık seti hediye edilecektir. Set içerisinde; 1 adet yeşil çaydanlık, bardak altlıkları ve çay bardakları bulunmaktadır. Çekilişe katılım sağlamak isteyenlerin söz konusu koşulları yerine getirmeleri doğrultusunda şanslı kişiler arasında yer alabilmeleri mümkün olur. 20 Şubat 2019 tarihinde başlamış olan çekilişe katılım için 1 haftalık bir süre verilmiştir.

Çekiliş Zamanı

İnstagram uygulamasında @saliha_sultan_ hesabı üzerinden yapılan çaydanlık takımı çekilişi, 20 Şubat 2019 tarihinde başlatılmıştır. 27 Şubat 2019 saat 23:59’da son bulacak olan çekilişe ne kadar yorum yapılırsa o kadar çok şans elde edilir. 2 Mart Cumartesi günü akşam saatlerinde hesap üzerinden çekilişi kazanan kişi açıklanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ