Çekiliş Dünyası
Divan Cave House Cappadocia Çift Kişilik 1 Gecelik Tatil Çekilişi
Yazar: - 05 Aralık 2018
9
0

Divan Cave House Cappadocia Otel ile beraber hazırlanmış olan Kapadokya çekilişi Instagram uygulaması @gitmeliyim sayfası sayesinde sizlerle buluşuyor. Kapadokya’da 1 gece geçirmek isteyen kişiler için çift kişiik 1 gecelik tatil çekilişi Instagram sayfası üzerinden bir kullanıcıya verilecek.

Çekiliş Hakkında

Kapadokya Divan Cave House Otel’de 1 gece konaklamalı tatil çekilişi @gitmeliyim sayfası tarafından takipçilerine sunuluyor. @gitmeliyim ve @divancavehouse hesaplarının takip edilmesi ile beraber yapılacak olan çekilişte 1 kişi çift kişilik ve 1 gece konaklamalı tatile hak kazanacak. Bütün masraflar otel tarafınan karşılanacak olup kişisel harcamalar kişiye ait olacak.

Çekiliş Hediyeleri

Verilen Instagram hesaplarının takip edilmesi ile beraber postu paylaşan hesabın altına 3 arkadaşı etiketleyerek çekilişe katılım sağlayabilmek mümkün. Divan Cave House Otel’de 1 gece konaklama hediyesi ile beraber yapılan çekiliş kapsamında kullanıcılar 8 Aralık tarihine kadar çekilişe katılım sağlayabilecekler. Gerçek arkadaşları etiketleme şartı olan çekiliş sonucu @gitmeliyim sayfası tarafından duyurulacak.

Çekiliş Zamanı

9 Aralık 2018 23:59 tarihine kadar devam edecek olan çekilişin kazananı ertesi günü duyurularak kazanan ile irtibata geçilecek. Kapadokya’da 1 gece konaklama ile beraber bedava tatil kazanabilmek adına kullanıcıların yapmaları gereken tek şey verilen iki hesabı da takibe almak ve yorum alanına gerçek 3 arkadaşı etiketleyerek çekilişe katılmak. Çekiliş içerisine ulaşım dahil değil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ