Çekiliş Dünyası
Dalin Bebek Bakım Seti Çekilişi
Yazar: - 05 Ağustos 2018
7
0

Dalin, pek çok annenin bebeği için tercih edilen temizlik ve bakım ürünlerinde ilk sırada. bebek saç bakım ve şampuanları, çocuk şampuanları, bebek cilt bakım ürünleri, bebeklerin çamaşırları için deterjan, bebek temizlik mendilleri, bebek ve çocuklar için güneş ürünlerinden oluşan bir çok kategoride annelerin vazgeçilmez markasıdır. Dalin temizlik ve bakım ürünleriyle annelerin, bebeklerin ve çocukların ihtiyacı olan kişisel bakım ve temizlik güvenellerde. Peki, Dalin Bebek Bakım Seti Çekilişi İçin Neler Gerekli?

Çekiliş Hakkında

Takipçilerine hediyeler vermeye devam eden sukrankeskinn instagram sayfasında takipçileri için yeni bir çekiliş başlatıyor. Bir hafta boyunca devam edecek çekilişin şartları oldukça basit. Sukrankeskinn ve tedilianne hesaplarını takip etmekle başlayabilirsiniz. Daha sonra dalinseti fotoğrafını beğenip yorum kısmına en az üç arkadaşınızı etiketlemeniz gerekiyor. Ne kadar çok arkadaşınızı etiketlerseniz çekilişte kazanma şansınız o kadar artar.

Çekiliş Hediyeleri

Bir haftanın sonunda yapılacak çekilişle dalin bebek bakım seti hediye edilecek. Set içerisinde çocukları ve bebeklerin temizlik için ihtiyacı olan ve güvenle tercih edilen her türlü dalin ürünü bulunuyor. Özel çantası içerisinde verilecek olan set tam 7 parçadan oluşuyor. Bir adet dalin bebek bakım yağı, bir adet dalin bebek şampuanı, bir adet dalin pişik önleyici krem, bir adet dalin bebek bakım örtüsü, bir adet dalin bebek çamaşır deterjanı ve bir adet yenidoğan ıslak pamuklu mendil paketinden oluşuyor. Çekilişe katılmak için zaman kaybetmeyin.

Çekiliş Zamanı

3 Ağustos’da başlayıp 9 Ağustos’da sona erecek kampanyaya katılım 7 gün sürüyor. Her bebeğin ve çocuğun ihtiyacı olan dalin bakım ve temizlik ürünleri çekilişinden yararlanmak için son gün 9 Ağustos. Unutmayın ki ne kadar çok arkadaş etiketlerseniz o kadar şansınız artar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ