Çekiliş Dünyası
Prego Della Modre Kanguru Çekilişi
Yazar: - 29 Kasım 2018
7
0

Sosyal medya kullanıcıları ve fenomenlerinin yaygın olarak kullandığı instagram hesapları, çeşitli çekiliş kampanyaları düzenlemeye devam etmektedir. Üyelerine özel gün ve zamanlarda hediyeler vermek isteyen instagram kullanıcıları, aynı zamanda takipçi sayılarını arttırmak için de çeşitli çekilişler düzenlemektedir. @Pregobabytr instagram hesabının düzenlediği della modre kanguru çekilişi devam etmektedir.

Çekiliş Hakkında

@pregobabytr instagram hesabı tarafından başlatılan çekiliş kampanyasına katılma şartları oldukça kolaydır.

Della modre kanguru çekilişine katılam şartları:

  1. @pregobabytr instagram hesabını takip etmek
  2. @pregobabytr instagram hesabında yayımlanan “della modre kanguru çekilişi” adlı görseli beğenmek
  3. @pregobabytr instagram hesabında yayımlanan “della modre kanguru çekilişi” adlı görselin altına yorumla arkadaş etiketlemek

Kampanyaya katılma şartlarını yerine getiren üyeler arasında kampanya sonunda çekiliş yapılacaktır. Her bir yoruma bir arkadaş etiketlenmelidir. Ne kadar çok yorum o kadar kazanma şansı vermektedir.

Çekiliş Hediyesi

@pregobabytr instagram hesabının düzenlediği della modre kanguru çekilişi ile şanslı bir takipçiye della modre kanguru hediye edilecektir. Kaliteli ve kullanışlı olan kanguru ergonomik tasarımıyla son derece konforlu ve rahattır. Bebeğin başına destek olan kısmı ile hem ön hem de sırtta kullanılabilen kanguru, bebek sağlığını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda taşıyan kişinin de yükü eşit olarak kaldırabilmesi sağlanmaktadır.

Çekiliş Zamanı

@pregobabytr instagram hesabının düzenlediği della modre kanguru çekilişi 16 Aralık 2018 tarihine kadar sürecektir. Son katılım 16 Aralık’tır. 16 Aralık tarihine kadar çekilişe katılma şartlarını yerine getiren takipçiler arasında 19 Aralık tarihinde kura çekilecektir. Şanslı takipçi belirlenip hediyesi gönderilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ