Çekiliş Dünyası
Edirne Erasta Hyundai Tucson Çekilişi Sonucu
Yazar: - 24 Şubat 2018
6
0

Hayallerinizdeki arabayı Edirne Erasta Alışveriş Merkezi sizlere hediye etmeyi teklif ediyor. Edirne Erasta Alışveriş Merkezi, binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşecek olan çekilişin sonucunda Hyundai Tucson’un anahtarını teslim edeceği kişiyi arıyor. 15 Kasım 2017 tarihinde başlayan çekilişin sona ermesine kısa bir zaman kaldı. Bu fırsattan yararlanmak, belki de o şanslı kişi olmak için acele edin!

Çekiliş Tarihi: 15 Kasım 2017 – 18 Şubat 2018

Edirne Erasta Alışveriş Merkezi’nde her yaptığınız alışveriş, ayaklarınızı yerden kesmeye hazırlanıyor. Üstelik sadece 35 TL’YE! Edirne Erasta alışveriş merkezinde 15 Kasım tarihinde başlatılan ve 18 Şubat gününe kadar katılımların devam edeceği çekilişe katılmak için, aynı gün içinde Edirne Erasta Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan yapacağınız her 35 TL ve katlarındaki alışveriş kazandırıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için 18 Şubat 2018 gününe kadar aynı gün içinde 35 TL ve katlarında alışverişinizi gerçekleştirin. Edirne Erasta Alışveriş Merkezi içindeki danışma noktasına fişiniz veya faturanız ile başvurun, Hyundai Tucson kazanma şansınızı her alışverişinizde artırın!

Edirne Erasta AVM Hyundai Tucson Çekilişi

18 Şubat günü katılımların sona ereceği çekilişin sonuçları 23 Şubat 2018 günü noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleşecek olan çekiliş ile Hyundai Tucson’un anahtarını Edirne Erasta Alışveriş Merkezi’nden teslim alacak şanslı 1 kişi belli olacak. Çekiliş sonuçları Edirne Haber Gazetesi’nden ve internet sitesinden yayınlanacak ilanla kamuoyuna duyurulacak.

Hyundai Tucson Kazanan Asil Talihli
ERDİNÇ DOĞAN
Hyundai Tucson Kazanan Yedek Talihli
YEDEK / HAKAN ÇETİNBAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ