Çekiliş Dünyası
El Dokuması Bileklik Çekilişi
Yazar: - 31 Aralık 2018
7
0

İnstagram uygulamasından @osmanlitaki1 sayfası üzerinden siz değerli takipçilerimize el yapımı takılarımızı sunuyoruz. Takılarımız tamamen el işçiliği olan ürünlerdir. Siz de takılarımıza göz atmak için instagram sayfamız üzerinden bizi takip edebilirsiniz. Onlarca takı seçeneğinin bulunduğu sayfamızda güvenli ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Şimdi de yeni yıla merhaba çekilişi olan bileklik çekilişi ile karşınızdayız.. Siz de sayfamıza gelerek çekilişe katılabilir, kaplan bakışlı el dokuması bilekliğe sahip olabilirsiniz.

Çekiliş Hediyeleri

Çekiliş sonucu kazanan 1 kişiye kaplan bakışlı el dokuması bileklik hediye ediyoruz. Siz de el dokuması bilekliğe sahip olmak istiyorsanız sayfamızı takip ederek gerekli adımları uygulayın.

Çekiliş Hakkında

Çekilişe katılmak için ilk önce İnstagram üzerinden @osmanlitaki1 sayfasını takip etmelisiniz. Daha sonra çekilişin bulunduğu gönderiyi beğenmeniz gerekiyor. En son çekilişin bulunduğu gönderinin altına 3 arkadaşınızı etiket olarak eklemeniz gerekiyor. Sayfamızı takip etmeden yorum yapan kişiler ve arkadaşlarını etiket olarak ekleyen kişilerin yorumları geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Zamanı

Çekilişe katılmak için son tarih 19.01.2019 Cumartesi günü, saat 15:00’tir. Çekiliş yine aynı gün saat 19:00’da yapılacaktır. Çekilişi kazanan kişi eğer bileklik ile ilgili bize paylaşımda bulunursa bir sonraki çekilişte 3 tane çekiliş hakkı kazanacaktır. Bunun yanı sıra ürünlerimizi sipariş ederse %10 indirim hakkı kazanacaktır. Kargo tarafımızca gönderilecektir. Siz de bu müthiş hediyenin sahibi olmak istiyorsanız gereken adımları takip edin. Bol şanslar diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ