Çekiliş Dünyası
39 Burda AVM Elektrik Süpürgesi Çekilişi
Yazar: - 07 Aralık 2018
7
0

39 Burda Alışveriş Merkezi Instagram hesabı aracılığıyla yaptığı çekilişlere bir yenisini daha ekledi. İnstagram da 39burda kullanıcı adı ile yaptığı elektrik süpürgesi çekilişi katılmak için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Çekiliş Hakkında

39 Burda AVM’nin elektrik süpürgesi çekilişi katılımı için öncelikle İnstagram da 39burda kullanıcısının takip edilmesi gerekiyor. 39burda’nın elektrik süpürgesi çekilişi hakkındaki paylaşımının altına, bir arkadaşın etiketlenmesi ve bu arkadaşında ilgili sayfayı takip etmesi şartı bulunuyor. Buradaki esas detay ise süpürgenin etiketlenen arkadaşa hediye edileceğidir. Şartları doğru şekilde yerine getiren kullanıcılar arasında yapılacak olan çekilişte etiketlenen arkadaş süpürgenin sahibi olacak. Süpürge hediye etmek istediğiniz arkadaşlarınızı ilgili hesapta etiketleyerek, şansını çoğaltabilirsiniz.

Çekiliş Hediyeleri

39burda birbirinden farklı birçok çekiliş ve ödülleri ile takipçilerini memnun etmeyi başarıyor. Güncel olan çekilişinde ise, elektrikli süpürge hediye edeceğini, katılım şartlarını ve süresini İnstagram hesabında yaptığı paylaşım ile duyurmuş bulunuyor.

Çekiliş Zamanı

39burda kullanıcısında yapılan elektrikli süpürge çekilişinin katılım şartları ile ilgili detayları öğrenmek oldukça kolay. İlgili hesapta çekilişin tüm detayları, hediyenin resmi, çekiliş süresi yer alıyor. Çekilişe son katılım tarihi 10 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 16.00 olarak belirlenmiş olup, bu tarih sonrası katılımlar geçersiz sayılacak. Çekilişte kazanan talihli ise yine İnstagram 39burda hesabında duyurulacak ve hediyesi için iletişime geçmesi sağlanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ