Çekiliş Dünyası
Forma Çekilişi
Yazar: - 26 Şubat 2019
5
0

Escsports adlı forma ve benzeri ürünlerin online satışını yapan bu instagram hesabı, takipçilerine özel olarak forma çekilişi yapmaktadır. Bu instagram adresi yapacağı çekiliş ile tam üç talihli kişiye istediği takımın forması hediye edecektir. Çekiliş henüz dün başlamasına rağmen oldukça fazla katılımı olmuştur. Siz de katılım tarihi sona ermeden çekilişe katılabilirsiniz. Ayrıca çekiliş haricinde bu instagram hesabı üzerinden oldukça şık takım formalar ve eşofman takımları bulabilir ve oldukça güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Escsports adlı instagram adresine girerek ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yapılması Gereken Şartlar

Çekilişe katılmak için öncelikle escsports adlı resmi instagram adresini takip etmektir. Ardından çekiliş ile ilgili lan postu beğenmeniz gerekmektedir. Ve bu postun altına en az iki arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir. Fakat ilgili instagram adresi, ünlü kişiler ve arkadaş listenizde olmayan kişileri eklerseniz bu yorumlar sayılmayacaktır. Tüm bu kuralları uygulamayan kişilere ödül verilmemektedir. Şartları eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu adımları tamamladığınız şekilde çekilişe katılım hakkı kazanacaksınız. Ne kadar çok yorum o kadar kazanma şansınızı arttıracaktır.

Çekiliş Hakkında Önemli Bilgiler

Çekiliş 3 Mart 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihe kadar katılımlarınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından çekilişi kazanan üç talihli kişi, escspots adlı instagram adresinde story kısmında paylaşılacaktır. Bu yüzden ilgili instagram hesabında da takipte kalmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ