Çekiliş Dünyası
Benimsin Ayakkabı Harley Davidson Bot Çekilişi
Yazar: - 18 Ocak 2019
7
0

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ile takipçi sayısını arttırmak ve takipçilerine hediye vermek isteyen instagram hesapları çekilişler düzenlemeye devam etmektedir. Kaliteli ve % 100 güvenli alışveriş fırsatı sunan benimsin_ayakkabi instagram hesabı harley davidson bot çekilişi düzenlemektedir. Takipçilerine ve yeni üye olacak kullanıcıların çekiliş şartlarını yerine getirmeleri yeterlidir.

Çekiliş Hakkında

benimsin_ayakkabi instagram hesabı, değerli takipçilerine çekilişle bot hediye edecektir. İnstagram hesabında yapılan açıklamaya göre çekilişe katılma şartları şu şekilde:

  1. benimsin_ayakkabi instagram hesabını takip etmek.
  2. benimsin_ayakkabi instagram sayfasında yayımlanan “harley davidson bot çekilişi” adlı görseli beğenmek.
  3. benimsin_ayakkabi instagram hesabında yayımlanan “harley davidson bot çekilişi” görseline arkadaş etiketleyerek yorum yapmak.

Şartları oldukça kolay olan ödülü kazanmak için ne kadar çok arkadaşınızı eklerseniz o kadar şansınız artar. Ayrıca etiketlemede reel instagram hesaplarını etiketlemeniz gerekmektedir.

Çekiliş Hediyesi

Birbirinden kaliteli bot ve ayakkabıları takipçilerine ekonomik fiyatlarla sunan instagram hesabı, bu çekilişle harley davidson bot hediye etmektedir. Çekilişi kazanacak olan şanslı bir takipçiye 100 TL değerindeki bot ücretsiz olarak gönderilecektir. İnstagramın en güvenilir sayfalarından biri olan benimsin_ayakkabi hesabı, kesinlikle müşterilerini madur etmemektedir.

Çekiliş Tarihi

Kaliteli ve dayanıklı bu şık bot için son katılım 19 Ocak Cumartesi’dir. Gece yarısı saat 24.00 çekiliş canlı olarak yapılacaktır. Hikaye kısmından çekilişi takip etmek mümkündür. Kazanan talihliye, hediye botu hızlı kargo ile gönderilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ