Çekiliş Dünyası
İnstagram hamileadaylar Bebek Arabası Çekilişi
Yazar: - 01 Ağustos 2018
7
0

Çekiliş sayesinde bebek arabasına para vermek istemiyorsanız instagramdan @hamileadaylar kullanıcına girip hediye çekilişine katılmanızda büyük yarar var. Yüksek takipçi sayısına sahip olan @hamileadaylar profilinde hamile olan kadınlar için oldukça özel bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca bunun yanında site içerisinden size özel bir çok bilgiyi paylaşabilmekte oldukça kolay. Çeşitli bebek ve hamilelikle ilgili videoların paylaşıldığı bu profili takip etmenizde yarar var. Takipçi sayısı oldukça fazla olduğu için bu hediyeyi kazanmak isteyenler fazla yorum yaparak şanslarını katlayabilir.

Çekilişte Kazanılacak Olan Hediye

Resimde de görüldüğü gibi oldukça sağlam ve kullanışlı bir bebek arabası sizin olabilir. Kazanan talihli sadece kargo parasını ödeyerek bu kullanışlı bebek arabasına sahip olabilecek.

Çekiliş Sistemine Nasıl Katılırım?

Öncelikli olarak her çekilişte olduğu gibi instagram üzerinden @hamileadaylar sayfasını takip etmelisiniz.

Yorum kısmına tanıdığınız ve iyi arkadaş olduğunuza inandığınız 3 kişiyi etiketlemelisiniz. Bunun yanında yorum sınırlaması getirmeyen bu çekilişte ne kadar yorum yaparsanız o kadar fazla şansınız artacaktır.

Çekilişe Son Katılım Tarihi

23 Ağustos 2018 tarihi yani kurban bayramının 3. Günü kazanan talihlinin açıklanacaktır. Kazananın ismini ilgili sayfadan yani @hamileadaylar sayfasından takip edebilirsiniz.

Çekilişlerden anında haberdar olmak için Facebook Sayfamızı takip etmeyi unutmayınız!!

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ