Çekiliş Dünyası
Ksyaccessories İnstagram iPhone 8 Plus Çekilişi
Yazar: - 04 Ağustos 2018
8
0

Cep telefonu benzeri çeşitli elektronik aletlerinin tanıtımı yapan ksyaccessories sayfası yoğun talep üzerine yeni bir çekiliş yapmaya karar verdi. Yapacağı çekilişte iPhone hediye edecek olan ksyaccessories’in  instagram hesabı oldukça yüksek sayıda takipçiye sahip. Bu nedenle çekilişe katılabilmek ve şansınızı arttırmak için acele etmenizde yarar var.

iPhone Telefon

Ksyaccessories üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde değişim garantisi vardır. Ayrıca bunun yanında aldığınız ürünün ödemesini kapıda yapabilme gibi bir ayrıcalığa da sahipsiniz.

Çekilişte Kazanılacak Olan Hediye

Çekiliş sonunda 1 kişi iPhone8 plus kazanacak. İPhone markasının telefonları arasında en fazla satış rakamlarına ulaşabilmiş bu telefonu kazanmak için yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır. Sıralanan tüm adımları tam olarak yaptığınız takdir de çekilişe katılmaya hak kazanıyorsunuz.

Çekilişe Nasıl Katılırım?

  • Ksyaccessories sayfasını takipçi listenize eklemeli ve sonrasında hediyenin olduğu resmi beğenmelisiniz.
  • Çekiliş başlangıç tarihinden itibaren yani 17 Temmuz 2018 ve sonrasında eklenen tüm görsellerinde beğenilmesi gerekiyor.
  • Fotoğraf altına içinizden gelen bir yorumu ekledikten sonra 10 arkadaşınızı bu yoruma etiketlemelisiniz. Etiketleyeceğiniz kişilerin tanımadığınız kişiler, bazı butik marka ve sayfaları olmamasına ayrıca özellikle ünlü kişilerin hesaplarının olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde çekilişe katılamazsınız.
  • Sayfa üzerinden en az 60 TL lik alışveriş yapanlar da çekilişe dahil edilecek olup faturaları ile birlikte çekiliş kuponları kendilerine gönderilecektir.

Çekilişe Son Katılım Tarihi

Yapılacak olan çekiliş sonuçları 22 Eylül 2018 tarihinde açıklanacaktır. Kazanan talihli sayfanın hikayeler bölümünde yayımlanacak.

Çekiliş için yapılan en önemli uyarı ise istenen tüm maddelerin yerine getirilmesi olduğu için aksi bir durumda hediyeyi kazanamayacağınızı da unutmayın.

Çekilişlerden anında haberdar olmak için Facebook Sayfamızı takip etmeyi unutmayınız!

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ