Çekiliş Dünyası
tumblrdanmood iPhone 7 Çekilişi
Yazar: - 28 Ekim 2018
8
0

Yeni açılan bir sayfa olan @tumblrdanmood takipçi sayısını arttırmak amacıyla eşi benzeri olmayan bir çekiliş düzenliyor. Sayfanın tanınması ve üyelerinin artması için düzenlediği bu çekiliş ile şanslı bir takipçisine iPhone 7 hediye ediyor. Oldukça kolay katılım şartları olan çekiliş için instagram hesabında gerekli açıklamalar yapılmıştır.

Çekiliş Hakkında

Sosyal medya kullanımının artış gösterdiği son zamanlarda birbirinden farklı çekilişler de takipçiler tarafından oldukça hoş karşılanan kampanayalardır. İnstagram hesabının düzenlediği çekilişin şartları şöyledir:

  1. @tumblrdanmood instagram sayfasını takip etmek.
  2. İPhone 7 çekilişi adı altındaki görsel fotoğrafı beğenmek.
  3. İPhone 7 çekilişi için paylaşılan görsel fotoğrafın altına en az üç arkadaşı etiketlemek.

Çekiliş süresi bitiminde yorumlar arasında adil ve dürüstçe çekiliş yapılacaktır. Ne kadar çok arkadaş etiketlenirse kazanma şansı o kadar artacaktır.

Çekiliş Hediyeleri

Mobil telefon ve tabletlerde bir dünya markası olan Apple İPhone 7 akıllı cihazı çekiliş sonunda kazanan bir takipçiye hediyenedilecektir. Akıllı mobil telefon konusunda en ileri teknolojiye sahip iPhone 7, kaliteli cihazı, yüksek çözünürlükteki ekranı, başarılı çekimler yapan kameraları ve daha bir çok teknik özelliği ile oldukça cazip bir hediye olacaktır.

Çekiliş Zamanı

Son derece cazip bir hediye olan iPhone 7 çekilişi için son gün 30 Ekim tarihidir. 30 Ekim tarihine kadar çekiliş şartlarını yerine getiren takipçiler arasında çekiliş yapılacaktır. Kazanan bir takipçiye iPhone 7 mobil akıllı cihazı gönderilecektir. Üstelik kargo masrafını da ilgili sayfa karşılamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ