Çekiliş Dünyası
Magazin Tube iPhone 8 Plus Çekilişi
Yazar: - 30 Ekim 2018
8
0

Instagram sosyal medya uygulaması içerisinde komik videoların paylaşımını yapan komikvideolarkulubuturkiye sayfası tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan iPhone 8 çekilişi ile sizler de ücretsiz bir şekilde bu cihaza ulaşım sağlayabilirsiniz. Çekiliş hakkındaki detaylara sayfa üzerinden bakabilmeniz mümkündür.

Çekiliş Hakkında

iPhone 8 cihazının çekilişi için yeni bir yarışma düzenleyen sayfa tarafından belirlenmiş olan kriterleri yerine getirmek gerekir. Daha öncesinde de pek çok çekiliş düzenleyen ve teknolojik ürün dağıtımı yapan Instagram sayfası bu sefer iPhone 8 cihazı dağıtıyor. Çekilişe katılmak için @komikvideolarkulubu, @ridvan.ucak, @gunun_en_iyileri, @supervideolar2 ve @komikvideolarkulubuturkiye sayfalarının takip edilmesi ve gönderi altında arkadaş etiketlemesi yapılması gerek.

Çekiliş Hediyeleri

Bu kampanya dâhilinde gerekli olan adımları tamamlayan Instagram kullanıcısı yapılacak olan kura ile belirlenecek ve şanslı kişiye iPhone 8 cihazı hediye edilecek. Gerekli olan adımların takibi ile beraber kullanıcıların arasında yapılacak çekiliş sonucunda talihli kişi sayfa üzerinden duyuruyu yaparak kişiye etiketleyecek ve iletişime geçilerek hediyenin sahibi olunacak.

Çekiliş Zamanı

Instagram sayfası tarafından başlatılmış olan bu çekiliş kapsamında 10 Kasım 2018’de başlayacak olan kampanya 11 Kasım 2018 tarihinde ve saat 23:59’da yine bu sayfa üzerinden duyurulacak. 1 günlük bir süre içerisinde verilen katılım koşullarını yerine getirmek gerekecek. Instagram sayfasının belirli dönemlerde düzenlediği çekilişlerden bir yenisi olan iPhonse 8 cihazı çekilişi için siz de katılım sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ