Çekiliş Dünyası
Emel Avşa İphone X Çekiliş
Yazar: - 05 Kasım 2018
8
0

Instagram sayfalarında düzenlenen birbirinden kaliteli ödülleri olan çekilişlere bir yenisi daha eklendi. Sayfalarının tanıtımını yapmak ve takipçi sayılarını arttırmak isteyen instagram sayfaları her geçen gün daha iddialı ödüller vererek takipçilerin mest ediyor. Düzenlenen çekilişlerin kuralları son derce kolay olan yarışmalarda kazanacak olan şanslı takipçi çekiliş ile belirlenmektedir. Peki, İphone X Çekiliş şartları nelerdir?

Çekiliş Hakkında

@emelavsaa instagram sayfasının düzenlediği iphone x çekiliş yarışmasında kazanacak olan takipçiye, son dönemlerin favori akıllı telefonlarından olan iphone marka cihaz hediye edilecektir. Düzenlenen çekilişe ait şartları ilgili instagram sayfasında yayınlayan ve çekilişi yapacak olan @emelavsaa bu muhteşem hediyeyi kazanacak olan takipçisini şimdiden tebrik ediyor.

Çekiliş için belirtilen şartlar;

@emelavsaa instagram sayfasında paylaşılan ” iphone x çekiliş ” adlı görseli beğenmek.

@mizahblr instagram sayfasını takip etmek.

iphone x çekilişi adlı görselin altına en az üç arkadaşı etiketlemek.

Çekiliş Hediyesi

Çekiliş için belirlenen şartları yerine getiren ve çekilişe hak kazanan takipçilerden bir tanesine iphone x hediye edilecektir. Akıllı cihaz teknolojisinde ilk sırada gelen Apple ait iphone 8 plus cep telefonu, talihli takipçiye ödül olarak verilecektir. 64 GB kapasitesiyle kullanıcılarına geniş depolama alanı sunan iphone 8 plus, sıfır ve faturalı olarak gönderilecektir.

Çekiliş Zamanı

@emelavsaa instagram sayfası tarafından düzenlenen mega çekilişe katılım için son gün 10 Kasım 2018’dir. 10 Kasım’ da saat 19.00 da yapılacak olan çekilişle talihli takipçi hemen belirlenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ