Çekiliş Dünyası
Koza Bungolov’da Ücretsiz Konaklama Çekilişi
Yazar: - 19 Aralık 2018
7
0

Instagram uygulamasında yer alan bir hesap olarak @kampingturkiye hesabından yeni bir çekiliş geldi. İstanbul’un Şile semtinde bulunan @sahilkampistanbul da 1 çifte Koza Bungolov’da ücretsiz konaklama çekilişi ile sabah kahvaltısı hediye edilecek. Instagram uygulamasından yapılan ve kamp severlerin tercih edebileceği bir çekiliş olarak siz de dâhil olabilirsiniz.

Çekiliş Hakkında

Çekilişe dâhil olmak isteyen kullanıcılar için @kampingturkiye ve @sahilkampistanbul hesaplarının tekibe alınması, paylaşılmış olan çekiliş görselinin beğenilmesi ve paylaşımın altına 2 arkadaşın etiketlenmesi gerekiyor. Ne kadar çok etiketleme yapılırsa çekilişe katılım hakkı o kadar fazla olacak. Aynı yorumda 2 farklı kişinin etiketlenmesi de istenen kriterler arasında.

Çekiliş Hediyeleri

Instagram’da yer alan @kampingturkiye ve @sahilkampistanbul hesaplarının ortak vereceği hediye Koza Bungolov mekanında 1 gece ücretsiz konaklama ve ertesi sabah kahvaltı şeklinde. İstanbul’un Şile semtinde bulunan bu mekâna gidiş ve dönüş ücretleri kullanıcı tarafından karşılanmakla beraber çekilişte sadece konaklama ve sabah kahvaltısı mevcut.

Çekiliş Zamanı

18 Aralık 2018 Salı günü başlayan ve 23 Aralık 2018 saat 23:59’a kadar sürecek olan çekilişe bu süreye kadar katılım sağlayabilirsiniz. 24 Aralık 2018 Pazar günü @kampingturkiye hesabından açıklanacak olan sonuçlar ile beraber kazanan 1 çift belli olacak. Kazanan çiftin ise 29, 30 ya da 31 Aralık tarihlerinden birinde bu konaklama hediyesini kullanmaları gerekecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ