Çekiliş Dünyası
Kürklü Kot Ceketi Çekilişi
Yazar: - 14 Aralık 2018
7
0

Tam.isabet Eskişehir’de kurulmuş olan ve İnstagram üzerinden de müşterilere hizmet veren bir firmadır. Ceket, bot, ayakkabı, pantolon ve daha birçok kaliteli ürün ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İnstagram üzerinden tam.isabet sayfasından kürklü kot ceketi çekilişi ile yeniden karşınızdayız. 3000’i aşkın kaliteli ürünlerimiz ile çekilişler yapmaya devam ediyoruz. Siz de bu çekilişe katılmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Bize ulaşmak için İnstagram sayfamızı takip edebilir ya da www.tamisabetweb.com sitesine girebilir, ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Çekiliş Hediyeleri

Çekiliş sonucunda 1 kişiye kürklü kot ceket hediye ediyoruz. Gerekli adımları uyguladıktan sonra çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Çekiliş Hakkında

Çekilişe katılmak için ilk önce İnstagram üzerinden tam.isabet sayfasını takip etmeniz gerekiyor. Daha sonra hediyenin olduğu görselin altına 3 arkadaşınızı etiket olarak eklemeniz gerekiyor. Bundan sonra sayfa üzerinde paylaşılacak olan görselleri de beğenmelisiniz. Bu şartları yerine getiremeyen kişiler hediye çıksa bile kazanamaz, yeni kişi seçimi yapılır. Daha fazla arkadaşını etiket olarak ekleyen kişilerin şansının artacağını unutmayın. Kargo bizim tarafımızdan ödenecektir. Hediyenin olduğu görsel altta kaldığı için tekrar paylaşılmıştır daha önce çekilişe katılanların katılmasına gerek yoktur.

Çekiliş Zamanı

İnstagram tam.isabet sayfasından yapılacak olan çekiliş için son katılım tarihi 30 Aralık 2018 Pazartesi günüdür. Çekiliş sonucu yılbaşında açıklanacaktır. Çekiliş videolu şekilde olacaktır, herkese bol şans diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ