Çekiliş Dünyası
Lacivert Kadife Broş Çekilişi
Yazar: - 05 Şubat 2019
7
0

İnstagram hesaplarında her geçen gün yaygınlaşan çekiliş kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Muhteşem bir ödülle takipçileri arasında lacivert kadife broş çekilişi düzenleyen instagram hesabı @cekilissyeri’dir. Takipçileri arasından ya da yeni takibe başlayacaklar arasından çekiliş yapıp, kazanana lacivert kadife broş hediye edecektir.

Lacivert Kadife Broş Çekilişi Hakkında

@cekilissyeri instagram hesabının düzenlediği çekilişe katılım şartları şu şekildedir.

  • @cekilissyeri instagram hesabını takip etmek
  • @sosyalbikiz_ instagram hesabını takip etmek
  • @tmoonaccessory instagram hesabını takip etmek
  • “lacivert kadife broş çekilişi” adlı görseli beğenmek
  • “lacivert kadife broş çekilişi” adlı görselin altına en az üç kişiyi etiketlemek

Yapılan yorumlar arasında çekiliş düzenlenecektir. Dolayısıyla ne kadar çok yorum o kadar kazanma şansı sağlıyor. Önemli bir not da; etiketlenen kişilerin ünlü ya da fake hesap olmaması gerekmektedir. Reel kişilerin etiketlenmesi gerekiyor. Aksi taktirde çekiliş hakkı kaybediliyor.

Çekiliş Hediyesi

@tmoonaccessory instagram hesabı ile @cekilissyeri instagram hesabının birlikte düzenlediği çekilişle kazanan takipçiye, lacivert kadife broş hediye edilecektir. Muhteşem inci detaylarında sahip ve lacivert kadife kurdela üzerinde bulunan broş, son derece zarif görünmektedir. Çekilişle belirlenecek şanslı takipçi kargo bedelini ödemek suretiyle bu muhteşem hediyeye sahip olacaktır.

Çekiliş Zamanı

@cekilissyeri instagram hesabının düzenlediği çekilişe son katılım tarihi 9 Şubat’tır. 10 Şubat tarihinde ise çekiliş yapılacak ve takipçilere duyurulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ