Çekiliş Dünyası
BabyCim Peluş Ayıcık Çekilişi
Yazar: - 18 Aralık 2018
7
0

Birlik oyuncak olarak birçok çeşit oyuncağı kaliteli olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İnternet sitesi aracılığı ile oyuncak satımlarını gerçekleştirdiğimiz gibi İnstagram üzerinden de binlerce kişiye ulaşmaya çalışıyoruz. Ayrıca Youtube üzerinden de oyuncak tanıtımlarını yapıyoruz. İnstagram sayfamız üzerinden peluş ayıcık çekilişi ile karşınızdayız. Bebeğinizin oyun arkadaşı ayıcık için siz de İnstagram hesabımız üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Oyuncaklarımızı internet sitemiz, İnstagram hesabımız üzerinden takip edebilir, Youtube kanalımız üzerinden oyuncak tanıtımlarını izleyebilirsiniz. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Çekiliş Hediyeleri

Çekiliş sonucunda kazanan bir takipçimize Babycim Cee-ee Ayıcık hediye ediyoruz. Kazanmak için yapmanız gereken tek şey sizden istenilen adımları uygulamak. Sizde bebeğinizin oyun arkadaşı ayıcık için çekilişe katılabilir, kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Çekiliş Hakkında

Çekilişe katılmak için ilk önce İnstagram üzerinden @birlikoyuncak hesabını takip etmeniz gerekiyor. Sonrasında çekiliş hediyesinin bulunduğu görseli beğenmeniz gerekiyor. En son bir arkadaşınızı gönderinin altında bulunan yorum kısmına etiket olarak eklemeniz gerekiyor. Gönderinin altına ne kadar çok arkadaşınızı etiket olarak eklerseniz kazanma şansınız o kadar artacaktır.

Çekiliş Zamanı

Sizden istenilen adımları uyguladıktan sonra çekilişe katılmaya hak kazanırsın. İnstagram üzerinden @birlikoyuncak aracılığı ile yapılan çekilişin sonucu 21 Aralık 2018 Cuma günü açıklanacaktır. Katılımcılara bol şans diliyoruz. Yeni yılda bebeğinize bir hediye almak istiyorsanız çekilişe katılın ve şansınızı deneyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ