Çekiliş Dünyası
Porselen Çaydanlık Çekilişi
Yazar: - 01 Mart 2019
7
0

Züccaciye ürünlerinin Instagram uygulaması üzerinden satışını gerçekleştiren güvenilir bir firma olarak @bizimcarsi_avm sayfası üzerinden yapılan porselen çaydanlık çekilişi ile siz de bedava çaydanlık sahibi olabilirsiniz. Çekilişe katılan 1 kişiye ücretsiz bir şekilde gönderilecek olan porselen çaydanlığın görseli Instagram hesabında paylaşılarak katılımcıların bilgilerine sunulmuştur.

Çekiliş Hakkında

Çekilişe katılmak isteyen kişileriin yapmaları gereken ilk işlem @bizimcarsi_avm Instagram sayfasını takip etmektir. Takip işleminden sonra çekiliş resmi de dahil olmak üzere son 3 paylaşımın kullanıcı tarafından beğenilmesi gerekir. Yorum kısmına 3 arkadaşın etiketlenmesi çekilişe daha fazla katılım kazanma imkanını kullanıcılara tanır. Porselen çaydanlık kazanmak isteyenler için bu çekiliş ile çaydanlığın ölçüleri de kullanıcı bilgisine sunulur.

Çekiliş Hediyeleri

Instagram uygulamasında @bizimcarsi_avm kullanıcı adı ile bulunan ve belirli dönemlerde çekiliş düzenleyerek takipçilerini sevindiren hesap, bu sefer porselen çaydanlık hediye etmektedir. Çekiliş 1 Mart 2019 tarihi itibari ile başlamış olup, kullanıcıların katılım sağlayabilmek için gerekli olan şartları yerine getirmeleri gerekir.

Çekiliş Zamanı

1 Mart 2019 tarihinde sayfa tarafından başlatılmış olan çekiliş, 3 Mart 2019 22:00’a kadar devam edecektir. Arkadaşlarını yorum kısmına farklı kişilerden oluşmak üzere etiketleyen kişilerin çekilişi kazanma şansı o kadar yüksek olur. Sayfa tarafından yapılan adil çekiliş düzeni ile beraber açıklanacak olan kazanan kişi, adresi ve iletişim bilgileri alınarak kendisine gönderilecek olan porselen çaydanlığa ücretsiz bir şekilde erişim sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ