Çekiliş Dünyası
Prima Bebek Bezi Çekilişi Kampanyası Aralık 2018
Yazar: - 20 Aralık 2018
7
0

Popüler bebek bezi firmalarından biri olan Prima’dan yeni bir çekiliş geldi. Firmanın internet sitesi aracılığıla ücretsiz olarak sunulan bu prima bebek bezi kampanyasından yararlanmak çok kolay. Prima’nın ürünelerini tanıtmak amacıyla gerçekleştirdiği bu çekilişe siteye üye olan veya daha önce üyeliği olupta bilgilerini güncelleyen tüm ziyaretçileri ücretsiz olarak katılabilecek. Katılımcılara 1 çekiliş hakkı verilecek olan kampanya da 5 kişiye birer adet olmak üzere 723,67 TL değerinde Prima Set verilecektir.

Prima’dan bebek bezi seti kazanma şansını yakala.

Prima bebek bezi çekilişi 19 Aralık ile 19 Ocak 2019 tarihlerinde Prima sitesinde bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Resmi internet sitesinde bulunan üye formunu dolduran veya daha önceden siteye üye olup da bilgilerini güncelleyenler arasında yapılacak olup, her üyeye 1 çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş 29 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilip, kazanan talihliler 31 Ocak 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde yayınlanacaktır.

Çekiliş Hediyeleri

Prima bebek bezi kampanyası sonucunda talihli 5 kişi 1 yıllık bebek bezi seti ve 1 adet Ariel Sıvı Bebek 1.75L Deterjan kazanacak.

Prima bebek bezi çekilişi Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. tarafından, MPİ’nin 07.12.2018 tarih ve E.12390 sayılı izni ile gerçekleştirilmektedir. Bu çekilişe katılarak sizde şansınızı deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ