Çekiliş Dünyası
Saatli Kanvas Tablo Çekilişi
Yazar: - 21 Şubat 2019
6
0

Ervaconcept instagram hesabının düzenlediği çekilişlere bir yenisi daha eklendi. saatli kanvas tablo çekilişi düzenleyen sayfa, takipçilerini hediye yağmuruna tutmaya devam ediyor. Kaliteli ev konsept ürünlerini sunan sayfa, çekilişle takipçilerine ve yeni takibe başlayacaklara muhteşem bir ödül veriyor.

Saatli Kanvas Tablo Çekilişi Hakkında

Takipçilerine harika bir hediye vermeyi vaad eden ervaconcept instagram hesabının düzenlediği çekilişe katılım şartları şu şekildedir:

  1. Ervaconcept instagram hesabını takip etmek
  2. Ervaconcept instagram hesabının yayınladığı ” Saatli Kanvas Tablo Çekilişi” adlı görseli beğenmek
  3. Ervaconcept instagram sayfasında yayımlanan “Saatli Kanvas Tablo Çekilişi” adlı görselin altına en az 5 farklı kişiyi etiketlemek

Yorumlar arasından çekiliş yapılacaktır. Yapılan yorumlarda fake hesap olmamalıdır. Ne kadar çok kişiyi etiketlerseniz kazanma şansınız o kadar artar.

Saatli Kanvas Tablo Çekilişi Hediyesi

Çekilişle belirlenecek bir takipçiye tasarım harikası bir tablon hediye edilecektir. Beş parçadan oluşan tablo, muhteşem bir manzaraya sahiptir. Canlı, parlak ve gerçek manzarası ile dekorasyonu tamamlayacak ürün bir de saat içermektedir. Şehir dışından ödülü kazanacak olan takipçiye, kargo ile gönderim yapılacaktır. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Saatli Kanvas Tablo Çekilişi Zamanı

Herkesin beğenerek kullanacağı saatli kanvas tablo çekilişi için son katılım tarihi 25 Mart 2019 Pazartesi’dir. Aynı gün yapılacak olan çekilişle şanslı bir takipçiye hediyesi teslim edilecektir. Çekiliş sonucu takipçilerle hikâyede paylaşılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ