Çekiliş Dünyası
SACC Pro 9H Seramik Kaplama Uygulaması Çekilişi
Yazar: - 15 Aralık 2018
8
0

2016 yılından bu yana Car Care hizmet sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İzmir’de kurulu olan tesisimizde 6 kişilik profesyonel ekibimiz ile birlikte son teknolojiler kullanarak sizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. İnstagramdan da @serkanakgozcarcare sayfası üzerinden yaptığımız çekilişler ile sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Şimdi de İnstagram üzerinden sacc pro 9h seramik kaplama uygulaması çekilişi ile karşınızdayız. Sayfamızı takip ederek çekilişe katılmak için uygulanması gereken adımları öğrenebilirsiniz. İnstagram dışında http://www.saccpro.com.tr adresinden bize ulaşabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Çekiliş Hediyeleri

Çekiliş sonucunda çekilişi kazanan 1 talihli SACC Pro 9H Seramik Kaplama Uygulaması kazanacaktır. Sende gerekli adımları uygula ve seramik kaplama uygulaması kazanma şansı yakala.

Çekiliş Hakkında

Çekilişe katılmak için ilk yapmanız gereken İnstagram üzerinden @serkanakgozcarcare sayfasını takip etmek. Sonrasında çekilişin yapıldığı gönderiyi beğenmeniz gerekiyor. En son yine çekilişin bulunduğu görselin altına 3 arkadaşınızı etiket olarak ekleyerek yorum yapmanız gerekiyor. Ne kadar arkadaşınızı etiket olarak ekler ve yorum yaparsanız kazanma şansınız o kadar artacaktır. Herkese bol şans diliyoruz.

Çekiliş Zamanı

İnstagram üzerinden @serkanakgozcarcare sayfasından yapılacak olan çekilişe katılmak için son tarih 25 Aralık 2018’tir. 25 Aralık tarihine kadar sizden istenilen adımları yaparsanız çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişin açıklanma tarihi 26 Aralık 2018 Çarşamba günüdür. Sende bu çekiliş fırsatını kaçırma ve kazanma şansını yakala.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ