Çekiliş Dünyası
Samsung A9 Çekilişi
Yazar: - 26 Mart 2019
6
0

Komik ve eğlenceli paylaşımlar yapan kolsuzsanki adlı instagram adresi takipçilerine hediyeler dağıtmaya devam etmektedir. Bu kez de samsung a9 çekilişi başlatan kolsuzsanki adlı instagram hesabı, bir takipçişine bu telefonu hediye edecektir. Bu çekilişe her birey katılabilmektedir. Eğer siz de bu çekilişe dâhil olmak istiyor iseniz gerekli şartları yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Çekiliş yeni başlamasına rağmen çekilişe katılım sayısı da hızlıca artmıştır. Ayrıca ilgili instagram hesabını takip ederek eğlenceli içerik ve görsellere de ulaşabilirsiniz.

Samsung A9 Çekilişine Katılmak İçin

Bu cihazı kazanma şansına sahip olmak için şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. İlk olarak öncelikle @oldbutkolsuz, @oyuncugibi ve @kolsuzgibi 3 instagram hesabını da takibe almanız gerekmektedir. Ayrıca sayfalardaki son postları beğenmeniz gerekmektedir. Ve de beğenip postu kaydetmeniz gerekmektedir. Eğer hikâyenizde paylaşır iseniz kazanma şansınız da artacaktır. Çekilişin bulunduğu postun altına bir arkadaşını etiketlemeniz ve #çekiliş ile yorum bırakman gerekmektedir. Gerekli şartlar bunlardır. Eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir.

Çekiliş Son Katılım Tarihi ve Sonucun Açıklanması

Bu çekiliş toplam 12 gün sürecektir. Çekiliş 24 Mart 2019 tarihinde başlamış olup 5 Nisan 2019 tarihinde de sona erecektir. 5 Nisan 2019 tarihinde cuma günü de cihazı kazanan talihli kişi açıklanacaktır. Kazanan talihli kişi @kolsuz4gibi adlı instagram hesabında hikâyeler kısmında açıklanacaktır. Bu instagram hesabını sıkıca takipte bulunmanız sizin yararınıza olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ