Çekiliş Dünyası
Kadife Takı Kutusu Çekilişi
Yazar: - 11 Aralık 2018
8
0

Ev dekorasyonu ve aksesuar parçalarının satışını yapan ceyiz_kadife_kutu adlı instagram hesabı takipçileri için ilk çekilişini başlatmıştır. Takı kutusu çekilişi yapmaktadır. Çekilişi kazanan bir kişiye takı, tespih kutusu hediye edilecektir. Takı kutusu, kazanan talihli kişinin istediği renkte ve modelde olacaktır. Çekilişte hediye edilecek olan takı kutusunun görüntülemek için ilgili instagram hesabını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bu instagram hesabını inceleyerek evinize güzel bir hava katacak şık ve kullanışlı eve özel aksesuar parçaları ve nişan sandığı gibi güzel ürünleri bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri de sorunsuz bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Çekiliş Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çekiliş 10 Aralık 2018 tarihinde başlamış olup, 27 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir. Çekilişe katılmak için öncelikle çekilişi yapan ilgili instagram hesabını takip etmeniz gerekmektedir. Ardından çekiliş verilen paylaşımı bulup beğeni yapmanız ve yorumlar kısmına yorum yapıp 3 adet arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir. Ne kadar fazla arkadaşınızı etiketlerseniz kazanma ihtimaliniz de bir o kadar artacaktır. Ayrıca son olarak yorumlar kısmına katıldıysanız katıldım yazmanız ya da emoji bırakmanız yeterli olacaktır.

Çekilişe Son Katılma Tarihi

Çekilişe son katılma tarihi 27 Aralık 2018 tarihidir. Ve çekilişi sonuçları da aynı tarihte açıklanacaktır. Çekilişin sonuçlarını 27 Aralık 2018 tarihinde ilgili instagram sayfasında görebilirsiniz. Çekilişin sonucunu öğrenmek için sayfayı düzenli olarak takip etmeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ