Çekiliş Dünyası
Tasarım Kütük Tablo Çekilişi
Yazar: - 19 Şubat 2019
5
0

İnstagram hesaplarının düzenlediği çekilişlere bir yenisi daha eklendi. idasnarlidere instagram hesabının takipçileri için özel olarak düzenlediği tasarım kütük tablo çekili ile muhteşem bir ödül veriliyor. Takipçileri ve yeni takip etmeye başlayacak olanları ilgilendiren çekiliş için takipçileri 10 gün kadar vakti var. Bu süre zarfından çekiliş şartlarını yerine getiren takipçiler arasından bir tane şanslı kişi seçilecektir.

Tasarım Kütük Tablo Çekilişi Hakkında

idasnarlidere instagram hesabının düzenlediği çekilişe katılım koşulları oldukça kolaydır.

  1. idasnarlidere instagram hesabını takip etmek
  2. idasnarlidere instagram hesabının yayınladığı “Tasarım Kütük Tablo Çekilişi” adlı görseli beğenmek
  3. Guzelligingamzesi instagram hesabını takip etmek
  4. idasnarlidere instagram sayfasında yayımlanan “Tasarım Kütük Tablo Çekilişi” görselinin altına en az bir reel kişiyi etiketlemek.

Bütün bu şartları yerine getiren takipçiler bir çekiliş hakkı kazanmaktadır. İkinci bir çekiliş hakkı kazanmak isteyenler ise idasnarlidere ve güzelligingamzesi instagram hesaplarında en az 10 görseli beğenmelidir.

Tasarım Kütük Tablo Çekilişi Hediyesi

Çekilişle şanslı bir takipçiye özel tasarım, kütük çerçeveli bir tablo hediye edilecektir. Saatli özel tasarım tablonun harika manzarası dikkat çekmektedir. Doğal görünümü, canlı ve kaliteli işçiliği ile son derece cazip bir hediyedir.

Tasarım Kütük Tablo Çekilişi Zamanı

Çekiliş için idasnarlidere instagram hesabı 10 günlük bir zaman tanımaktadır. 10 günün sonunda yorumlar arasında yapılacak olan çekilişle, şanslı takipçiye hediyesi gönderilecektir. Üstelik kargo masrafını da instagram hesabı karşılamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ