Çekiliş Dünyası
Topuklu Ayakkabı Çekilişi
Yazar: - 29 Mart 2019
7
0

Instagram uygulaması üzerinde çeşitli alanlarda çekiliş yapması ile bilinen @cekiliscilegi sayfası topuklu ayakkabı çekilişi ile kadınların yüzünü güldürüyor. Uygulama üzerinden satış gerçekleştiren @pabucevi_ sayfası ile ortaklaşa düzenlenmiş olan çekilişe katılabilmek için kullanıcıların bazı adımları takip etmesi ve istenenleri yerine getirmesi gerekiyor.

Çekiliş Hakkında

27 Mart 2019 tarihi itibari ile başlayan ve sayfa tarafından paylaşılmış olan görseldeki ayakkabının 1 kişiye çekiliş ile hediye edileceği etkinlik @cekiliscilegi sayfası üzerinden başlatılmış durumda. Topuklu ayakkabı çekilişine dahil olacak kullanıcıların yapmaları gereken işlem ise, @pabucevi_ sayfasını takip etmek ve paylaşılmış olan gönderiyi beğenmek.

Çekiliş Hediyeleri

Topuklu ayakkabı çekilişi kapsamında şanslı 1 kişiye ayak numarasına uygun olarak hediye edilecek olan topuklu ayakkabı, Instagram sayfası üzerinden paylaşılmıştır. Uygulama içerisinde bulunan @pabucevi_ hesabının takip edilmesi, gönderinin beğenilmesi ve gönderi altına bir defaya mahsus olmak üzere #çekiliş yazılması katılım koşulları arasında yer alır. 1 kereden fazla yazan kişilerin eleneceği paylaşımda belirtilmiş olup, her bir kullanıcının bir kez katılım şansı bulunur.

Çekiliş Zamanı

Instagram uygulamasında yer alan çekiliş etkinliklerinden bir tanesi olarak 27 Mart 2019 tarihinde @cekiliscilegi hesabından başlatılan topuklu ayakkabı çekilişinin son tarihi henüz açıklanmamıştır. Sayfanın belirttiği tarih süresi boyunca gönderi altına tek sefer olmak üzere etiketin yapılması sonucunda kazanan talihli çekiliş bitimi sonucunda sayfa üzerinden bildirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ