Çekiliş Dünyası
Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası 2019
Yazar: - 19 Ocak 2019
29
0

Turkcell faturalı ve faturasız hat kullananlar için düzenlemiş olduğu ek 10 GB internet kampanyasının süresini bu sene sonuna kadar uzattı. Hediye internet kampanyası başvurusu yapıldıktan sonra yurt içinde kullanımı geçerli olarak 6 ay boyunca müşterilerine 10 GB internet verecek.

Turkcell Bedava 10 GB İnternet Hediye Ediyor.

Turkcell bedava internet kampanyasına 2019 yılında da devam etmeye karar vermiş. 10 GB internet kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek. Eğer daha önce bu hizmetten yararlanmadıysanız bedava internet alma şansınız devam ediyor.

Hediye internetten yararlanabilmek için tek şart SMS ile başvuru yapmanız. İnternet hediyesi yurt içinde kullanımlarda geçerli olacak ve 6 ay boyunca kullanıma açık olacak. Yani bir ay sonunda bitmeyecek. Bu sayede 10 GB lık interneti 6 ay boyunca istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Bu hizmet için sm kartınızın 4.5G uyumlu olması ve ses hattına sahip olmanız gerekmekte. Promasyon şifreleri ise Tukcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılıyor.

Bedava internet alabilmek için yapmanız gereken kartı değiştirdiğinizde sim kartta yer alan şifreyi cep telefonunuzdan mesaj olarak atmanız. ENHIZLI yazdıktan sonra boşluk bırakıp promasyon kodunuda yazdıktan sonra 2222 ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Göndereceğiniz mesaj ücretsiz olup, sms gönderildikten sonra aktif olacak hemen kullanıma açılacaktır. Paket 6 ay boyunca kullanılabilecektir.

Kampanyadan yararlanırken kalan internet bakiyesini öğrenmek için KALAN yazıp 2222 ye mesaj atmanız gerekmektedir. Her abone kampanyadan bir kez yararlanabilmektedir. Eğer bedava internet kampanyasını iptal ettirmek istiyorsanız çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İnternet paketinin tamamının kullanılmasından spnra abone kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam eder. Turkcell bedava internet kampanyasını uzatması, özellikle cep telefonundan kişisel olarak kullanım yapanlar için müthiş bir ürün olarak görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ