Çekiliş Dünyası
Unicorn Tasarım Yastık
Yazar: - 07 Mart 2019
5
0

Çocuklar için kitap ve dergi paylaşımı yapan damlaninkitaplarii takipçilerini farklı bir hediye ile mutlu etmek için iş başında. Sayfada çocuklar ve özellikle okul öncesi dönem için kitap ve dergi paylaşımı yapılmaktadır. Eski anne kitapları diye tabir ettiğimiz unutulmaya yüz tutmuş kitapları yeniden hatırlamak ister misiniz? Hem takip ederek Yen’i fikirler bulabilir hem de unicorn tasarım yastık kazanabilirsiniz.

Çekiliş Hakkında

Öncelikle çekilişe katılabilmek için berna_design ve damlaninkitaplarii sayfasını takip etmeniz gerekir. Sayfada yer alan gönderiyi beğenin ve beğendiğiniz gönderinin altına üç arkadaşınızı etiketleyin. Ne kadar çok arkadaşınızı etiketlerseniz şansınız o kadar çok olur. Etiketleme yaparken ticari sayfalar ve ünlü kişileri etiket yapmamalısınız. Çekiliş kurallarını olduğu gibi yerine getiren kişiler arasından bir kişi bu hediyeyi almaya hal kazanacaktır.

Çekiliş Zamanı

Hediye çekilişi zamanı 10 Mart gece 12 ye kadar devam edecektir. Kazanan kişiler sayfada duyurulacaktır. En geç 10 Mart gecesine kadar çekilişe katılabilirsiniz. Hediye, kazanan kişinin adresine hemen kargolanacaktır. Kargo ücreti firmaya aittir. Sosyal medya sayfası çocukların gelişim dönemlerine uygun kitap paylaşımı yapan bir sayfadır. Yorumları ve tavsiyeleri okuyarak alacağınız kitap hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem bilgi sahibi olabilir hemde çekilişe katılarak bu muhteşem tasarım yastığı kazanabilirsiniz. İster baş ucunuza isterseniz yatak odanıza koyarak dekorasyonu tamamlamak mümkündür. Ne kadar çok kişiyi etiket yaparsanız şansınız o kadar çok artar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ