Çekiliş Dünyası
Unicorn Uyku Tulumu Çekilişi
Yazar: - 02 Şubat 2019
8
0

Birçok hediyelik eşyanın tanıtımını ve satışını yapan kirpisakarya yaptığı çekilişler ile kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Siz de İnstagram hesabınızdan ilgili sayfaya girerek unicorn uyku tulumu çekilişi için detaylı bilgilere ulaşabilir, çekilişe katılmak için hak kazanabilirsiniz. Siz de ilgili sayfayı takip ederek çekilişler haricinde sevdiklerinize hediyeler alabilir, onları mutlu edebilirsiniz.

Çekiliş Hediyeleri

Çekiliş sonucunda kazanan 1 kişi unicorn uyku tulumu kazanacaktır. Siz de İnstagramdan ilgili sayfayı takip edip uyku tulumu sahibi olabilirsiniz.

Çekiliş Hakkında

Çekilişe katılmak için ilk önce İnstagram sayfası üzerinden kirpisakarya sayfasını takip etmeniz gerekiyor. Sayfayı takip etmeden çekilişe katılmak isteyenler çekilişe katılamazlar. Sonrasında çekilişin bulunduğu gönderiyi beğenmeniz gerekiyor. En son çekilişin bulunduğu gönderinin altına yorum yapmanız ve en az 3 arkadaşınızı etiket olarak eklemeniz gerekiyor. Ne kadar çok kişiyi etiket olarak eklerseniz kazanma şansınız o kadar artacaktır. Her yorum ve 3 arkadaşın etiket olarak eklenmesi ekstradan çekiliş hakkı kazandıracaktır. 2019 yılının ilk çekilişi olan unicorn tulum çekilişinde gönderinin altına butik ve sahte hesaplardan yapılan yorumlar geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Zamanı

İnstagram üzerinden kirpisakarya sayfası aracılığı ile yapılan hediye çekilişinde kazanan kişi program ile belirlenecektir. Çekiliş 01.02.2019 Cuma günü başlayıp 08.02. 2019 Cuma günü sona erecektir. Uyku tulumu çekilişinden hariç Sakaryalı olan toplamda 3 kişiye de sürpriz hediyeler verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ