Çekiliş Dünyası
USB Şarj Girişli Akıllı Sırt Çantası Çekilişi
Yazar: - 20 Mart 2019
6
0

Günlük ihtiyaçların karşılanması için tasarlanan, My Valice Smart Bag ACTIVE, Usb şarj girişli akıllı sırt çantası ile enerjiniz bitmesin. Siz nereye giderseniz gidin, notebook, tablet ve cep telefonlarınızı şarj olsun. Çantanın içine yerleştirilen powerbank ile işleriniz yarım kalmasın. Ayrıca gözlük askı aparatı, sırt kısmında fermuarlı gizli cep ve dikey cep olan çantanın kullanımı hem rahat hem de güvenlidir. Ergonomik ve ortopedik ayarlanır omuz askıları ve ftalatsız kumaşı ile fiziki sağlığınızı da korur. Bu şık tasarımlı ve oldukça kullanışlı çantayı, my.valice instagram sayfası üzerinden yapılan çekiliş ile kazanabilirsiniz.

Çekiliş Hakkında

Çekilişlere katılmak ve oldukça şık ürünlere sahip olmak için yapmanız gereken şey önce my.valice instagram sayfasını takip etmektir. Daha sonra sayfada yer alan çekiliş görseli ile birlikte sayfada farklı 5 gönderiyi daha beğenerek, arkadaşlarınızı etiketlemelisiniz. Gönderinin altına istediğiniz kadar arkadaşınızı etiketleyebilirsiniz.

Çekiliş Hediyeleri

İnstagram sayfasını takip ederek arkadaşını etiketleyen herkes, My Valice Smart Bag GALAXY Usb Şarj Girişli Akıllı Sırt Çantası hediye çekilişine katılabilir.

Çekiliş Zamanı

USB Şarj Girişli Akıllı Sırt Çantası Çekilişleri 24 Mart 2019 tarihinde yapılacaktır. Saat 19:00’da sona erecek olan çekilişin kazananı ilgili sayfa üzerinden duyurulacaktır. Kazanan şanslı takipçiye istediği renkte USB Şarj Girişli Akıllı Sırt Çantası, ücretsiz kargo ile adresine teslim edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ