Çekiliş Dünyası
Zafer Plaza Audi Q2 Çekilişi Sonucu
Yazar: - 22 Mart 2018
6
0

Zafer Plaza Audi Q2 Çekilişi için 01 Kasım 2017- 15 Mart 2018 tarihleri arasında yapılmaktadır. Bursa Osmangazi Zafer Plaza Alışveriş Merkezinde en az 100 TL’lik alışveriş yapan herkes çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. 100 TL ve daha üzeri alışveriş yapan kişiler çekilişe katılabileceklerdir.

19 Mart 2018 tarihinde noter huzurunda çekilişler yapılacak olup kazanan kişilerin isimleri 21 Mart 2018 günü Olay Gazetesi ya da cekilisdunyasi.com adresinde yayınlanacak. Buralardan kazananların listesini görebilir ve kazanan kişilerin kim olduğunu takip edebilirsiniz. Belirtilen süre dahilinde çekilişe hak kazanan kişiler arasından seçilen kura ile hediyeler sahiplerine teslim edilecek

Çekiliş sonucu kazanan kişilere verilecek olan hediye Audi Q2 Otomobildir. Son model bu lüks otomobile sahip olan kişi belirtilen süre zarfı içinde söz konusu olan yerlerde ilan edilecektir. Otomobile sahip olan kişi ilgili yerden teslim alabilir.

Zafer Plaza Audi Q2 Çekilişi

Çekiliş ve kampanya dahilinde önemli bir uyarı olarak kampanyada yaş sınırı söz konusudur. Buna göre 18 yaşını doldurmamış ve henüz reşit olmayan kişiler kampanya dahilinde çekilişe hak kazanamazlar. 18 yaşından küçükler katılıp kazansalar dahi hediyeleri kendilerine teslim edilmeyecektir. Bu açıdan bu yaş sınırına dikkat edilmesi sonradan sorun yaşanmaması açısından önemlidir.

Bu kampanya Milli Piyango Genel Müdürlüğü tarafından 16.10.2017 ve E.4124 sayılı izni ile Zafer Plaza Anonim Şirketi tarafından düzenlenen bir kampanyadır.

Zafer Plaza Audi Q2 Kazanan Talihli :

Audi Q2 Otomobil Kazanan Asil Talihli
NURHAK HIZARDERE / 123706

Audi Q2 Otomobil Kazanan Yedk Talihli
YEDEK / İLKER ARAS / 061919

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ